Chór Chór PG wyróżniony!

Chór PG wyróżniony!
W dniu 25 kwietnia Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej wziął udział w uroczystym zgromadzeniu Komisji Historycznej Ruchu Studenckiego z okazji 62. rocznicy Zrzeszenia Studentów Polskich. Podczas uroczystości chór otrzymał Dyplom honorowej nagrody Komisji, a prezes chóru otrzymał Medal "Za Zasługi dla Ruchu Studenckiego".

Koncert Koncert Karnawałowy Szkoły Muzycznej na PG

Koncert Karnawałowy Szkoły Muzycznej na PG
Już 27 stycznia 2012 roku odbędzie się coroczny Koncert Karnawałowy, podczas którego zeprezentują się Chór i Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych z Gdańska Wrzeszcza. Usłyszymy wspaniałe kompozycje, m.in. bajkę muzyczną "Piotruś i Wilk" S. Prokofiewa.

Hiszpański Hiszpański Koncert Karnawałowy

Hiszpański Koncert Karnawałowy
Serdecznie zapraszamy na Hiszpański Koncert Karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia 2012 o godzinie 19:00 w Holu przed Aulą Politechniki Gdańskiej.

Koncert Koncert Grudniowy - już 5 grudnia!

Koncert Grudniowy - już 5 grudnia!
Zapraszamy na Koncert Grudniowy Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej. Koncert ten jest podsumowaniem roku jubileuszowego 45-lecia istnienia zespołu oraz zaprezentowaniem osiągnieć jakie zdobył chór w ubiegającym roku. W czasie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna dla Marysi prowadzona przez studentów Wydziału Chemicznego.

Triumf Triumf Chóru w Bielsku-Białej

Triumf Chóru w Bielsku-Białej
Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej ponownie wysławił dobre imię naszej Alma Mater zdobywając najwyższe laury podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Chórów w Bielsku-Białej "Gaude Cantem" im. Kazimierza Fobera pod patronatem artystycznym Piotra Beczały.

30 30 maja, godz. 19. Koncert charytatywny

30 maja, godz. 19. Koncert charytatywny
O tym, że muzyka klasyczna nie jest nudna pragnie przekonać słuchaczy Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej pod batutą Mariusza Mroza. Na koncert charytatywny dedykowany małym pacjentom Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci zapraszamy w poniedziałek, 30 maja o godz. 19 do Audytorium Novum na Politechnice Gdańskiej.

Tradycyjny Tradycyjny Koncert Majowy na Morenie

Tradycyjny Koncert Majowy na Morenie
Trzecia część Oratorium Chrystus Franza Liszta będzie tematem Tradycyjnego Koncertu Majowego, na który już po raz dwunasty zaprasza Politechnika Gdańska. Koncert odbędzie się w sobotni wieczór, 28 maja o godz. 19.00 w kościele Bożego Ciała na gdańskiej Morenie.

Akademicki Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej przywozi laury ze Szwajcarii!

Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej przywozi laury ze Szwajcarii!
W dniach 25 kwietnia – 3 maja 2011 roku Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej odbył tournée do Szwajcarii i Francji. W Szwajcarii Chór uczestniczył w 47. Międzynarodowym Konkursie Chóralnym – Montreux Choral Festival w Montreux-Vevey.

AChPG AChPG na Musica Sacromontana 2011

AChPG na Musica Sacromontana 2011
Zanim na dobre rozpoczął się nowy rok akademicki 2011/2012, gdy większość studentów PG szykowała się dopiero do powrotu na Alma Mater, członkowie Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej już uwijali się w pocie czoła, by jak najlepiej przygotować repertuar na festiwal 'Musica Sacromontana' odbywający się co roku w Gostyniu.

Chór Chór świętował jubileusz

Chór świętował jubileusz
Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej obchodzi właśnie 45 lat działalności.

Wyświetlanie 81 - 90 z 95 rezultatów.
z 10